Strona główna                                                       

Biografia

Witam wszystkie Panie!
Nazywam się Barbara Tatara - Kacperska
i jestem Miss Polonia 2007 oraz modelką
i fotomodelką z 10-letnim doświadczeniem.
Jako Miss Polonia reprezentowałam Polskę na najbardziej prestiżowych konkursach piękności Miss Universe 2008 i Miss Earth 2007, gdzie znalazłam się w TOP 15 Miss Bikini. Przeszłam wiele szkoleń pod okiem światowej sławy specjalistów z zakresu choreografii, prezentacji, pozowania i stylizacji. Brałam udział w wielu pokazach, sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych m.in.byłam twarzą kampanii reklamowej Silica "Zdrowe włosy i paznokcie". Ta praca dała mi bezcenną wiedzę i doświadczenie, dlaczego więc nie miałabym się nią z Wami podzielić?
Wiem, że wiele kobiet lubi zwracać na siebie uwagę a najlepszym sposobem na to, aby zatrzymać na sobie wzrok innych, jest nie tylko idealna stylizacja, w której mogę Wam pomóc, ale także zgrabne i eleganckie poruszanie się. Ze mną możecie nauczyć się pięknie poruszać w szpilkach i gwarantuję Wam, że żadne nie będą Wam straszne, czy to 5-cio czy 13-to centymetrowe. Elegancja siedzenia, stania, dyskretna gestykulacja, profesjonalne pozowanie do zdjęć mogą przydać się Wam w wielu sytuacjach. Nauczę Was jak je wykorzystać aby uzyskać miano najbardziej eleganckiej osoby w towarzystwie.
Zdaję sobie sprawę, że strój odgrywa jedną z kluczowych ról w kreowaniu siebie, dlatego chętnie pokażę Wam jak dobierać stroje stosownie do sylwetki i jak akcentować swoje atuty. Jestem przekonana, że po spotkaniu ze mną rozwieją się Wasze wątpliwości, co na siebie włożyć, jak dopasować strój do okazji i co jest dla Was najlepsze.
Chętnie podpowiem jakie ubrania zawsze warto mieć w szafie, jak odmłodzić starą garderobę i najważniejsze: zdradzę szereg trików stosowanych przez gwiazdy i miss, dzięki którym zawsze można wyglądać pięknie i olśniewająco.
Pokażę Wam najskuteczniejsze ćwiczenia na super figurę, których nie trzeba wykonywać na siłowni, ale na przykład robiąc porządki w domu. Naprawdę warto się ze mną spotkać, pomogę Wam cieszyć się swoim wyglądem, nauczę jak czuć się zawsze młodą i szczęśliwą.

Stylistka Łódź
StarCo